Boerenprotesten bij Tata Steel in Velsen-Noord
Een groep boeren met tractoren voert maandagochtend actie bij staalfabrikant Tata Steel. Na iets meer dan een uur vertrokken de boeren weer.
De boeren hebben maandagmorgen kortstondig geprotesteerd bij Tata Steel in IJmuiden. Volgens een woordvoerder van het staalbedrijf parkeerden zo'n twintigtal boeren hun trekkers voor de deur, maar was er geen sprake van een blokkade.
De boeren hebben een kop koffie gedronken en zijn met de leiding van Tata Steel in gesprek gegaan. Bij de boeren leeft vooral onvrede dat Tata Steel van het kabinet wel de tijd krijgt om met hulp van innovaties de uitstoot van stikstof en andere schadelijke gassen te verminderen.
Lees ook: Ons liveblog over de boerenprotesten van maandag
Dat de boeren die tijd niet krijgen, zorgt voor frustratie. "Er leeft een gevoel van onrechtvaardigheid", aldus de zegsman van Tata Steel.

© NieuwsFoto.nl

© NieuwsFoto.nl
Lees ook: Vandaag gaat Nederland plat. Mogelijk wordt de noodtoestand van kracht